NAŠE VIZE

V Cambridge Study tě provedeme cestou za poznáním, zkušenostmi, lepším životem a společností pro všechny. Posíláme tě do bezpečného a ověřeného prostředí. Na základě vlastních zkušeností ti ukážeme, že si studium v zahraničí můžeš dovolit i ty.

Zaměřujeme se na zprostředkování středoškolského a vysokoškolského studia ve Velké Británii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Finsku, Itálii, Německu a Španělsku. Jazykové kurzy v zahraničí pak zajišťujeme pro všechny věkové kategorie, od dětí a mládeže, přes studenty, až po dospělé v každém věku.

Jaktože ti umíme poradit?

Vším, co tě v zahraničí čeká, jsme si prošli sami. Ať už sis vybral/a konkrétní destinaci nebo máš představu o tom, co by ses na pobytu v zahraničí chtěl/a naučit, po rozhovoru s námi budeš mít jasno. A to ve všem. Jsme malá forma, ke klientům máme osobní přístup, naše studenty známe jménem a nedáváme ruce pryč od řešení nestandardních situací, a to i po zahájení výuky. I proto by nás 100% našich studentů, kteří vycestovali v září letošního roku, doporučilo svým kamarádům.

V našem týmu máme zkušenosti se studiem a životem ve Velké Británii, Dánsku a USA, a proto se na nás můžeš spolehnout při poradenství a výběru té nejlepší školy pro tebe.

Menu