Cardiff Sixth Form College

Jak se dostat na Cambridge nebo Oxford University studiem na CSFC

3. 11. 2021 (středa) | 18:00 - 19:00

Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College (CSFC) je nejlepší soukromá střední škola v Británii, jedna z nejlepších škol na světě. Vynikající výuka, individuální podpora, vynikající akademické materiály a téměř dvojnásobný počet vyučovacích hodin mají vliv na akademické úspěchy studentů, protože až 99% studentů získalo v roce 2020 nejlepší známky A* a A a 100% dosáhlo známky A*-B. Díky těmto výsledkům mohou studenti sebevědomě postupovat na přední univerzity.

Top destinací pro studenty z Cardiffu Sixth Form College jsou nejlepší světoznámé univerzity v UK jako Oxford, Cambridge, Imperial College, London School of Economics a University College London, jakož i špičkové univerzity v USA, Hong Kongu, Austrálii, Evropě a dalších mezinárodních destinacích. Kde studenti studují akademické předměty, jako je medicína, právo, strojírenství, počítačová věda, ekonomika a jiné.

A Level

Ideální volba pro studenty, kteří mají přibližnou představu o tom, co by chtěli studovat dále na univerzitě. Program se skládá ze 3 nebo 4 předmětů studovaných během 2 let a je podmínkou pro přijetí na univerzitu do Británie nebo jinde ve světě.

GCSE

Program je ekvivalentem ukončení povinné školní docházky a je určen pro studenty, kteří chtějí studovat na střední škole v Anglii, ale jsou velmi mladí nebo nemají požadovanou úroveň angličtiny. Všichni studenti studují 6 předmětů – English Language, Maths, Chemistry, Biology and Physics. Další předměty jako History, Geography, Economics, French, German or Art jsou volitelné.

Jak se dostat na Cambridge nebo Oxford University studiem na CSFC

3. 11. 2021 (středa) | 18:00 - 19:00

dohodni si přímo se školou

15 min online konzultaci

fotogalerie

podívejte se přímo do školy

Menu