St. Joseph's College

Tradiční internátní střední škola St Joseph’s College v Anglii

3. 11. 2021 (streda) | 15:00 - 16:00

St Joseph's College

St Joseph’s College je tradiční britská soukromá škola pro chlapce a dívky ve věku od 13-18 let. Ačkoliv většina studentů pochází z Velké Británie tak vítá i zahraniční studenty, jichž má pestrou škálu ze zemí z celého světa včetně Francie, Španělska, Německa, Srí Lanky, Spojených arabských emirátů, Fidži, Ruska, Nigérie, Tchaj-wanu, Malajsie a Číny.

Škola pomáhá studentům dosahovat jejich plného potenciálu, což vede k vynikajícím výsledkům při zkouškách a otevírá velké možnosti studia na univerzitách, také má dlouholeté vazby se špičkovými univerzitami a zaměstnavateli v celé Velké Británii.

Pre-A Level

Program připravuje mezinárodní studenty na studijní program A Level a je určen zejména pro ty, kteří nemají znalost angličtiny a neznají britský studijní systém výuky. Program trvá obvykle 1 rok. Po skončení programu mohou studenti plynule navázat na program A Level.

A Level

Ideální volba pro studenty, kteří mají přibližnou představu o tom, co by chtěli studovat dále na univerzitě. Program se skládá ze 3 až 4 předmětů studovaných během 2 let, přičemž je podmínkou pro přijetí na univerzitu do Británie nebo jinde ve světě.

IGCSE/GCSE

Program je ekvivalentem ukončení povinné školní docházky a je určen pro studenty, kteří chtějí studovat na střední škole v Anglii, ale jsou velmi mladí nebo nemají požadovanou úroveň angličtiny. Všichni studenti studují 4 povinné předměty:  Combined Science, English Language, Mathematics, IGCSE English as a Second Language. Ke zmíněným povinným předmětům si studenti ještě mohou přidat další zajímavé předměty – Art and Design, Business Studies, Creative iMedia, Design Technology, Drama a jiné.

BTEC/CTEC

Tento studijní program je ekvivalentem tří úrovní A levels. Program je určen pro studenty, kteří mají jasnou představu o své budoucí kariéře v již konkrétním odvětví (BTEC Business Studies, BTEC Sport and Exercise Science, BTEC Performing Arts a BTEC Digital Media).

Po úspěšném ukončení programu mohou studenti pokračovat v zaměstnání nebo mohou pokračovat ve studiu na univerzitě.

Tradiční internátní střední škola St Joseph’s College v Anglii

3. 11. 2021 (streda) | 15:00 - 16:00

dohodni si přímo se školou

15 min online konzultaci

fotogalerie

podívejte se přímo do školy

Menu